Apie mus


Mūsų įmonė UAB „LimuzinaiVIP“ nuomoja limuzinus, prabangius automobilius, mikroautosusus ir Party busą. Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje. Mūsų automobilių parkas yra Vilniuje.

Mes galime pasiūlyti geresnės kainos ir kokybės santikį nei vietinės limuzinų firmos.

Limuzinai nuo 9 iki 24 vietų. Didelis pasirinkimas limuzinų: Hummer H2, Ford dzipai, Lincoln Town Car, Retro limuzinai – Excalibur. Limuzinai visoms progoms ar tai būtų vestuvės, mergvakaris, bernvakaris, krikštynos, išleistuvės, gimtadienis, jubiliejus, pasivažinėjimas romantiškoje aplinkoje, svečių pasitikimas oro uoste. ar pasivažinėjimas po naktinį Vilnių. Taip pat nuomojame lengvosius automobilius ir mikroautobusus.

Limuzinų nuoma Vilniuje, limuzinu nuoma Kaune, Utenoje, Ignalinoje, Molėtuose, Ukmergėje, Kaišedoryje,  Alytuje, Varėnoje, Birštone, Elektrėnuose, Marijampolėje, Visagine, Lazdijuose.Kėdainiuose, Rokiškyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Mūsų limuzinai ir automobiliai yra išskirtiniai. Išnuomavę limuzinus ar automobilius pas mus, neliksite nepastebėti. Jūsų šventė taps išskirtinė.

Kaina kiekvienam užsakymui skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo užsakomos datos, miesto, valandų skaičiaus bei kelionės maršruto. Kreipkitės į mus ir visuomet susitarsime.

Mes taip pat galime pasiūlyti papuošimus.